Zobacz atrakcje w okolicy:
Zamek Książąt Pomorskich w SzczecinieGolden Tower Apartments - Szczecin
Odpocznij w przytulnym i nowoczesnym apartamencie. Coraz większa popularności apartamentowców zwiększa ilość dostępnych apartamentów na wynajem i jednocześnie zmniejsza koszty wynajmu. Nowoczesne apartamenty w przystępnych cenach - rezerwuj.
Golden Tower Apartments
Szczecin ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 244apartamenty - mieszkania
Liczba pokoi
3
Cena od
265 PLN
WiFi
Parking
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
Liczba pokoi
3
Cena od
265 PLN
WiFi
Parking
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
Prezentowana cena minimalna została wyliczona na podstawie danych przekazanych przez Partnera obsługującego rezerwację i jest wartością przybliżoną pokazującą poziom cenowy obiektu. Całkowity koszt pobytu zależy min. od wybranego terminu, pokoju, liczby osób i zostanie pokazany na stronie Partnera po podaniu wymaganych do wyliczeń informacji.
W naszej ofercie m.in.: ogrzewanie, Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych, parking, czujnik dymu, monitoring wokół obiektu, Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości, pokoje dla niepalących, parking na miejscu, parking strzeżony, Płatności bezgotówkowe są możliwe, Usługa sprzątania obiektu wykonywana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą, pokoje rodzinne, winda, bezpłatne WiFi, monitoring w pomieszczeniach ogólnodostępnych, WiFi, całkowity zakaz palenia, dostęp do Internetu, gaśnice, Pokoje są dezynfekowane między pobytami, Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa, Apteczki pierwszej pomocy są dostępne, Zasady dystansu społecznego są przestrzegane, sejf, prywatny parking, Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 15:00 a kończy o godzinie 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Depozyt na poczet zniszczeń w wysokości PLN 500 jest wymagany po przyjeździe. Będzie to płatność gotówkowa. Zapłacona kwota powinna zostać zwrócona przy wymeldowaniu. Całość depozytu zostanie zwrócona w gotówce po sprawdzeniu stanu obiektu.Dostępne pokoje:
Apartament 2 osobowy (1 łóżko podwójne, 1 rozkładana sofa - 35 mkw);
Apartament 2 osobowy (1 łóżko podwójne, 1 rozkładana sofa - 45 mkw);
Apartament 2 osobowy (1 łóżko podwójne, 2 rozkładane sofy - 65 mkw).

